Biustonosz do Karmienia

Dla świeżo upieczonych mam.

Biustonosz do Karmienia

Przedstawiamy pierwszy biustonosz do karmienia Calvin Klein dla świeżo upieczonych, jak i przyszłych mam. Ma odpinane miseczki i dodatkowe wsparcie do karmienia piersią, a także wyjmowane wkładki, które pozwalają nieco unieść biust, jednocześnie zapewniając dłuższą ochronę biustonosza. To model wykonany z naszego charakterystycznego, bawełnianego modalu (podobnie jak klasyczna braletka Calvin Klein) — gwarantuje wygodne dopasowanie do zmieniającego się kształtu ciała przez cały okres ciąży i jeszcze dłużej.

Biustonosz do Karmienia

Oglądaj Teraz

Bra Talk

Dowiedz się, jak dobrać idealny biustonosz i wiele więcej.

Biustonosz do Karmienia Calvin Klein

Biustonosz do karmienia Calvin Klein jest wyposażony w odpinane miseczki ułatwiające karmienie piersią oraz rozszerzany pasek umożliwiający zmianę rozmiaru. Zaprojektowany tak, aby zapewnić wsparcie zarówno w czasie ciąży, jak i po jej zakończeniu.

Dlaczego potrzebujesz biustonosz do karmienia?
W porównaniu z tradycyjnym biustonoszem, staniki do karmienia są przydatne w celu zapewnienia bardziej elastycznego, bezproblemowego dopasowania. Biustonosz do karmienia Calvin Klein jest wykonany z nowoczesnej bawełny, miękkiego, elastycznego materiału, który doskonale porusza się wraz z ciałem. Zaprojektowany bez fiszbinów, bawełniany biustonosz do karmienia Calvin Klein posiada pasek z charakterystycznym logo pod biustem, który zapewnia lekkie wsparcie.

Czy można nosić zwykły biustonosz podczas karmienia piersią?
Możesz nosić zwykły stanik, ale biustonosz do karmienia jest bardziej praktycznym rozwiązaniem dla mam karmiących piersią dzięki funkcjonalnym i łatwym w użyciu odpinanym miseczkom. Miseczki w biustonoszu Calvin Klein są wyposażone w wyjmowane wkładki, które absorbują ewentualne wycieki.

Poznaj pierwszy w historii biustonosz do karmienia Calvin Klein, który oferuje komfort, funkcjonalność i nowoczesny styl. Obejrzyj również film Calvin Klein z serii Bra Talk pod tytułem Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o serii Bra Talk, sprawdź „Jak nosić braletkę?”.