Braletka

Miękka. Stylowa. Niezwykle wygodna. To musi być braletka.

Jak Nosić Braletkę?

Braletka to najłatwiejszy wybór wśród biustonoszy: jest prosta, miękka i pasuje do wszystkich kształtów oraz rozmiarów. Braletka nie ma fiszbin, dzięki czemu zapewnia niesamowity komfort. To stanik, którego nie chcesz zdejmować po powrocie do domu. Od klasycznych, bawełnianych modeli z ciekawymi nadrukami po coś bardziej jedwabistego — opcji nie brakuje, a każda z nich sprawdzi się zarówno jako urocza warstwa spodnia, jak i prześwitujący top. Dowiedz się więcej o biustonoszach typu bralette i sprawdź, jak tworzyć z nimi stylizacje — zobacz poniższy film „Co to jest braletka i jak ją nosić?”.

Zobacz Braletki

159,00 zł
Biustonosz typu bralette na cienkich ramiączkach plus sze - Form to Body
139,00 zł
Trójkątny biustonosz - CK One
139,00 zł
Biustonosz typu bralette na cienkich ramiączkach - CK One
149,00 zł104,00 zł
Biustonosz typu bralette plus size - CK One
139,00 zł97,00 zł
Trójkątny biustonosz - CK One
149,00 zł
Biustonosz typu bralette - CK One
139,00 zł
Biustonosz typu bralette - Modern Cotton
139,00 zł
Trójkątny biustonosz - CK One Recycled
179,00 zł
Biustonosz do karmienia - Reimagined Heritage
159,00 zł
Biustonosz typu bralette

Bra Talk

Dowiedz się, jak dobrać idealny biustonosz i wiele więcej.

Co to Jest braletka?

Braletka to synonim komfortu, nie posiada fiszbinów, profilowanych miseczek ani zapięć. Przypominająca krótki top braletka Calvin Klein, stała się najlepiej sprzedającym się biustonoszem dla osób, które cenią sobie styl.
 

Jaka jest różnica między biustonoszem a braletką?
Wykonana z jednego lub dwóch kawałków miękkiej tkaniny, braletka jest prostą i nowoczesną wersją biustonosza codziennego użytku. Biustonosz jest jednak nieco bardziej zaawansowany technicznie i posiada praktyczne cechy konstrukcyjne, takie jak fiszbiny, wkładki typu push-up i regulowane ramiączka. 

Jak nosić braletkę?
Można ją nosić pod ubraniem, samodzielnie lub gdzieś pomiędzy tymi opcjami. Braletka jest uniwersalnym elementem do stylizacji. Można ją nosić ze spódnicą jako część skoordynowanego zestawu, aby nadać jej współczesny, letni wygląd, lub bardziej casualowo, na przykład z parą spodni dresowych. Może być również noszona pod rozpiętą koszulą lub topem bez pleców dla uzyskania zmysłowego wyglądu. 
 

Czy zakładać stanik z braletką?
Braletki są przeznaczone do noszenia jako alternatywa dla biustonosza, jednak stanik można nosić pod spodem dla uzyskania dodatkowego wsparcia.

Odkryj braletkę Calvin Klein, dostępną w wielu materiałach, kolorach i z detalami z logo. Znajdź swój styl na każdą okazję i nastrój. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o serii Bra Talk, sprawdź „Skuteczny stanik bez ramiączek”.