Porozmawiajmy
o Dżinsie

CKunfiltered Jeans. Cykl krótkich filmów
ze stylistką Nell Kalonji.

#CKunfiltered Jeans

Proste z lat 90. Z wysokim stanem. Jeansowy total look. Z szerokimi nogawkami. Z przetarciami. Przed kostkę. Jeansy mają wiele twarzy. I można je nosić na mnóstwo sposobów. W sześcioodcinkowym cyklu z udziałem stylistki Nell Kalonji odkrywamy świat denimu, prezentując kultowe fasony, takie jak jeansy mom, boyfriend, skinny i wiele innych.

Poznaj różne kolory dżinsu — od czarnego po wyrazisty róż. Dowiedz się, jak podwijać mankiety, łączyć odcienie i dobierać obuwie na każdą okazję. Odkryj CKunfiltered Jeans. Przewodnik, który pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał denimu.

Filmy

Mom. Skinny. Boyfriend. Kolorowe Jeansy. Poniżej Kolan. Jeansy na Lato. Sześć Odcinków o Jeansach.

Nell Kalonji, Stylistka

„Moja mama po raz pierwszy ubrała mnie w jeans od góry do dołu, gdy miałam cztery lata. Niektórzy twierdzą, że nie należy łączyć odcieni dżinsu, a to jedna z moich ulubionych czynności.”
 

Mieszkająca w Londynie stylistka Nell Kalonji jest miłośniczką dżinsu. W branży pracuje od ponad 12 lat, a jej stylizacje pojawiały się m.in. w AnOther Magazine, Dazed & Confused, LOVE, Modern Matter, British i New York Times Style Magazine. W nowym cyklu CKunfiltered Jeans Nell odpowiada na najczęściej zadawane pytania dotyczące jeansów: kroju, koloru, sprania i stylizacji. Pomoże Ci znaleźć jeansy idealne do Twojej sylwetki i na każdą okazję.