BARDOTKA

Najlepsza bardotka to taka, która nie spada.

SKUTECZNY STANIK BEZ RAMIĄCZEK

Co zrobić, żeby stanik bez ramiączek pozostał na miejscu i nie wgniatał się w skórę? Przedstawiamy biustonosz bez ramiączek bandeau. Nie zsuwa się i nie wgniata w skórę. Sprawdza się w połączeniu z sukienkami bez pleców. Zastosowana w nim technologia nie wykorzystuje silikonu, dzięki czemu stanik zapewnia wsparcie, równomiernie rozkładając nacisk na całym obwodzie. Dzięki temu łatwiej jest Ci uniknąć czerwonych śladów, spada prawdopodobieństwo zsuwania się biustonosza i poprawia się jego dopasowanie. Dodatkowo ukryte boczne zapięcie zapewnia typową dla stylu bandeau nieskazitelną estetykę na plecach — to idealny wybór do stylizacji z sukienkami bez pleców, które nie mogą zawieść.

BARDOTKA

OGLĄDAJ TERAZ
Desktop_Strapless_Video_Module_810x530px@2x

ZOBACZ BARDOTKI

BIRCH
179,00 zł
Biustonosz bez ramiączek
IVORY
219,00 zł
Biustonosz bez ramiączek - Seductive Comfort
SAND DUNE
179,00 zł
Biustonosz bez ramiączek - Perfectly Fit Flex
BLACK
179,00 zł
Biustonosz bez ramiączek
BLACK
179,00 zł
Biustonosz bez ramiączek - Perfectly Fit Flex
BLACK
199,00 zł
Biustonosz bez ramiączek
BIRCH
199,00 zł
Biustonosz bez ramiączek
BLACK
219,00 zł
Biustonosz bez ramiączek - Seductive Comfort
GREY HEATHER
139,00 zł
Biustonosz bez ramiączek - Modern Cotton
BLACK
139,00 zł
Biustonosz bez ramiączek - Modern Cotton

BRA TALK

Dowiedz się, jak dobrać idealny biustonosz i wiele więcej.

Desktop_BraHub_Module_2_1366x1188pxDesktop_BraHub_Module_2_1366x1188px

Czym jest biustonosz bez ramiączek?

Jest to biustonosz, który można nosić bez ramiączek. Stanik bez ramiączek jest tak skrojony, żeby dobrze podtrzymywał biust, zapewniał wsparcie, wygodę oraz wyglądał gładko pod ubraniem. To biustonosz wielozadaniowy. 
 

W jaki sposób biustonosz bez ramiączek zostaje na swoim miejscu?
W wielu stanikach wykorzystuje się elementy konstrukcyjne, takie jak silikonowe lub gumowe paski, które zapobiegają zsuwaniu. Biustonosz bez ramiączek Calvin Klein jest inny, na całej szerokości obwodu stanika użyto w nim taśmę, która zapewnia równomierne przyleganie do ciała i gładkie dopasowanie, niczym druga skóra. Wszystkie staniki bez ramiączek Calvin Klein są dostępne z odpinanymi ramiączkami, co zwiększa ich wielofunkcyjność.
 

Czy biustonosze bez ramiączek są wygodne?
Tak, powinny być wygodne i dobrze podtrzymywać biust. Jeśli tak nie jest, możliwe, że rozmiar obwodu lub miseczki jest niewłaściwy. Sprawdź tabelę biustonoszy Calvin Klein i znajdź odpowiedni dla siebie rozmiar.
 

Jak nosić stanik bez ramiączek?
Możesz go nosić prawie z każdą bluzką lub sukienką, w tym z dekoltem opadającym na ramiona i krojem z odkrytymi plecami. Dzięki temu jest to preferowany stanik dla panny młodej. Biustonosz bandeau bez ramiączek Calvin Klein ma boczne zapięcie, które pozwala na bezproblemowe wykończenie stroju z odkrytymi plecami.
 

Jeżeli chcesz znaleźć biustonosz bez ramiączek, który utrzyma piersi na swoim miejscu i się nie zsuwa, zapoznaj się z kolekcją damskiej bielizny i biustonoszy Calvin Klein. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o serii Bra Talk, sprawdź „Jak działa biustonosz do karmienia?”.