Filtruj
Polecane
    199 zł199 zł
199 zł - 199 zł

Biustonosze Bez Ramiączek

5 

Biustonosze Bez Ramiączek i Multiway

Odkryj kolekcję biustonoszy bez ramiączek Calvin Klein, których nie może zabraknąć w Twojej szafie. Poczuj się pewnie. Wysmuklij sylwetkę. Odsłoń ramiona. Staniki bez ramiączek Calvin Klein są niewidoczne pod topami i sukienkami z odkrytymi ramionami. Postaw na klasyczną czerń lub neutralny, cielisty kolor. Noś sukienki bieliźniane na ramiączkach, body na jedno ramię i topy z dekoltem halter bez obawy o wystające ramiączka. Albo używaj swojego biustonosza bez ramiączek jako stanika multiway, dopasowując jego układ do danego stroju. Z biustonoszami multiway Calvin Klein masz nieograniczone możliwości. Potrzebujesz nieco większego uniesienia? Biustonosz push-up bez ramiączek pozwoli Ci przejąć kontrolę. Do swojego modelu dobierz parę stringów lub bezszwowych majtek, aby cieszyć się całkowicie niewidoczną bielizną. Odkryj biustonosze bez ramiączek CK. Niezbędna bielizna na długie lata.

Jak dopasować biustonosz bez ramiączek?

Biustonosz bez ramiączek powinien ściśle przylegać do biustu. Dzięki temu przez cały dzień pozostaje na swoim miejscu, gdy Ty działasz na pełnych obrotach. Twój stanik bez ramiączek ciągle się zsuwa? Mamy na to sposób: użyj taśmy do biustu.

Czym jest biustonosz multiway?

Biustonosz typu multiway to biustonosz z odpinanymi ramiączkami, które można regulować. Możesz go nosić z jednym lub dwoma ramiączkami (również na skos), a nawet całkowicie bez! Możliwości są nieograniczone. Biustonosze push-up typu multiway zapewniają dodatkowe wsparcie i uniesienie.