Filtruj według

  • Min: 94,00 złMaks: 329,00 zł
Obejrzano 48 z 57 artykułów
01/02
Następna strona

Paski Damskie

Podejdź do stylu na poważnie dzięki designerskim paskom damskim Calvin Klein. Elegancka skóra. Wykończenie z klasą. Kultowa klamra CK. Wybieraj spośród pasków ze skóry naturalnej lub sztucznej i wzbogać swoje stylizacje. Uzupełnij swój outfit do pracy eleganckim, skórzanym paskiem damskim. Dobierz pasek damski do eleganckich spodni, szpilek i marynarki. Możesz też mocno podkreślić swój styl, wybierając pasek z logo CK. A jeśli wybierasz się na spotkanie ze znajomymi na mieście, postaw na legginsy lub dopasuj skórzany pasek damski do jeansów i włóż wełniany sweter. Niektóre skórzane paski CK są dwustronne, dzięki czemu możesz w mgnieniu oka przeobrazić swój look. Paski damskie Calvin Klein. Ty tu rządzisz.

Jak działają dwustronne paski damskie CK?

Niektóre paski skórzane CK są dwustronne. Oznacza to, że możesz dowolnie obracać pasek, aby zmienić swój look w mgnieniu oka. Wystarczy pociągnąć i obrócić klamrę, a następnie cały pasek — i gotowe. To tak naprawdę dwa paski w jednym.

Jaki rozmiar paska damskiego wybrać?

Aby znaleźć rozmiar paska dla kobiet, potrzebujesz metra krawieckiego do zmierzenia obwodu w pasie. W pierwszej kolejności owiń metr wokół pasa tak, aby przylegał, ale nie zaciskaj go zbyt mocno. Następnie odczytaj pomiar. Dodaj od 10 do 15 centymetrów do pomiaru — w ten sposób otrzymasz pożądaną długość paska.