Filtruj według

  • Min: 234,00 złMaks: 749,00 zł


Minimalistyczne sneakersy

Nowoczesne modele i funkcjonalne materiały. Do stylizacji na luzie.


Obejrzano 48 z 247 artykułów
01/06
Następna strona

Sneakersy Damskie

Odkryj buty sportowe i sneakersy damskie Calvin Klein i podkręć swój styl. Odpowiedzialnie pozyskiwana skóra. Maksimum komfortu. Kultowe logo CK. Połączenie wygody i stylu. Latem postaw na swobodny styl. Zestaw białe sneakersy damskie z jeansową spódnicą i t-shirtem lub załóż ulubione sneakersy na platformie lub koturnie do sukienki midi. Jeżeli wolisz ostrzejszy look, zestaw czarne sneakersy damskie ze skórzanymi spodniami i graficznym t-shirtem. Chcesz poszerzyć swoją kolekcję butów? Sprawdź sandały damskie i klapki CK, idealne na letnie dni i chwile relaksu przy basenie. Kolekcja butów sportowych Calvin Klein wykorzystuje materiały z recyklingu, co pozwala ograniczyć ilość odpadów. Dzięki temu możesz kupować bardziej odpowiedzialnie. Buty sportowe Calvin Klein. Codziennie niosą Cię przed siebie.

Jak czyścić białe sneakersy?

Aby zachować świeży wygląd białych, skórzanych butów sportowych, zacznij od usunięcia nadmiaru brudu za pomocą szmatki lub szczotki z miękkim włosiem. Następnie nałóż odpowiedni środek do czyszczenia skóry za pomocą miękkiej szmatki i pocieraj delikatnie okrężnymi ruchami. Na koniec wypoleruj buty czystą, suchą szmatką. Pozostaw je do całkowitego wyschnięcia przed ponownym założeniem.

Co to są sneakersy na platformie?

Sneakersy na platformie to rodzaj butów z uniesioną podeszwą tworzącą platformę, na której spoczywa stopa. Sneakersy na platformie zyskały popularność w latach 90. i niedawno powróciły do świata mody.