wiatrówka

8 artykuły

Filtruj według

  • Min: 349,00 złMaks: 699,00 zł

Damskie Kurtki Wiatrówki

Sięgnij po damskie kurtki wiatrówki Calvin Klein i staw czoła żywiołom. Materiały odprowadzające wilgoć. Dopracowane technologie. Wyszukana estetyka. Nasze kurtki przeciwwiatrowe zostały zaprojektowane z myślą o tym, by towarzyszyć Ci na każdym kroku. Załóż krótką kurtkę wiatrówkę z legginsami na siłownię i butami sportowymi, a uzyskasz zestaw, który doskonale sprawdzi się podczas porannej przebieżki. Wybierz kurtkę przeciwwiatrową z kapturem, która ochroni Cię przed deszczową pogodą i pozwoli zachować suchość. Albo postaw na sportowy szyk i zdecyduj się na długi płaszcz przeciwdeszczowy. Aby uzupełnić look, dobierz do tego białe sneakersy i torbę weekendową, w której zabierzesz cenne drobiazgi. Wiatrówki Calvin Klein. Mariaż mody z funkcjonalnością.

Czym jest kurtka przeciwwiatrowa?

Wiatrówka to lekka kurtka zaprojektowana po to, aby chronić przed wiatrem i lekkim deszczem. Jest wykonana z cienkiego materiału zabezpieczającego przed wilgocią. Może mieć rękawy na gumce i regulowany dół, aby skutecznie chronić przed wiatrem.

Czy kurtki wiatrowe Calvin Klein są wodoodporne?

Kurtki przeciwwiatrowe Calvin zazwyczaj są wykonane z materiałów chroniących przed wilgocią, jednak nie są w pełni wodoszczelne. Oznacza to, że możesz nosić je podczas lekkich opadów deszczu i w wilgotnych warunkach, jednak nie w czasie intensywnej ulewy.