Filtruj według

  • Min: 275,00 złMaks: 569,00 zł

Skinny Jeans Męskie

Poznaj kolekcję męskich jeansów skinny Calvin Klein. Podkreślające sylwetkę. Nowoczesne. Wszechstronne. Wykonane z wysokiej jakości elastycznego jeansu, te jeansy mają zgrabny krój, który podkreśla naturalne kontury ciała. Aby uzyskać swobodny weekendowy look, połącz podarte jeansy skinny z t-shirtem opatrzonym grafiką i sneakersami. Planujesz wieczorne wyjście? Załóż czarne jeansy skinny do koszuli zapinanej na guziki i skórzanych butów i śmiało ruszaj na miasto. Jeżeli zaś szukasz czegoś na luzie, wybierz szare jeansy skinny i bluzę z kapturem lub bez. Całość dopełnij efektownym zegarkiem lub parą okularów przeciwsłonecznych. Kolekcja męskich jeansów skinny marki Calvin Klein została zaprojektowana z myślą o potrzebach współczesnego mężczyzny, z uwzględnieniem dbałości o środowisko naturalne. Przy odpowiedniej pielęgnacji Twoje jeansy skinny CK będą Ci służyć przez wiele lat. Męskie jeansy skinny Calvin Klein. Postaw na idealne dopasowanie.

Czy jeansy skinny są nadal modne?

Jeansy skinny stały się popularne na początku XXI wieku, a ich obcisły krój wszedł do głównego nurtu mody. Wraz z wielkim powrotem trendu Y2K jeansy skinny znów zyskały popularność.

Co nosić z czarnymi jeansami skinny?

Czarne jeansy skinny to uniwersalny wybór. Połącz je z białą koszulą popelinową i półbutami jako część stylizacji do pracy lub z t-shirtem opatrzonym grafiką i butami sportowymi, aby uzyskać swobodny, choć wyrazisty look. Całość uzupełnij czapką i parą okularów przeciwsłonecznych.