Filtruj według

  • Min: 286,00 złMaks: 830,00 zł

Perfumy Męskie & Wody Kolońskie

Podaruj sobie lub bliskiej osobie perfumy męskie Calvin Klein. Powiew świeżości. Zniewalające wody kolońskie. Urzekająca woda po goleniu. Wybierz jeden z wielu innowacyjnych, ekscytujących zapachów dla współczesnego mężczyzny. Kolekcja perfum męskich Calvin Klein zawiera słynne zapachy, takie jak CK One, Eternity i Obsession. Jeśli wybierasz się do pracy, włóż elegancką koszulę i spodnie, a stylizację podkreśl zapachem ulubionej wody kolońskiej. Lub sięgnij po męską wodę toaletową, jeśli na randce chcesz zachwycać zapachem. Włóż bojówki, T-shirt z monogramem CK i buty za kostkę, a na pewno zrobisz wrażenie niezobowiązującym stylem. Czy wiesz, że marka Calvin Klein była pionierem w dziedzinie perfum uniseks w latach 90.? Dlatego kup też zapach dla niej. Perfumy męskie i wody kolońskie CK. Dołącz do zapachowej rewolucji.

Woda kolońska — co to takiego?

Woda kolońska to płyn lub balsam nakładany na skórę pod zarostem po jego zgoleniu. Działa na cerę kojąco, nawilżająco i ochronnie. Może również pomóc w zapobieganiu podrażnieniom od maszynki do golenia i przeciwdziała wrastaniu włosów. Woda po goleniu zawiera zazwyczaj składniki nawilżające, które nawilżają skórę, a także składniki antyseptyczne, takie jak alkohol. Płyny po goleniu często mają przyjemny zapach, który sprawia, że skóra pachnie świeżością i czystością.

Jak długo utrzymują się męskie perfumy?

Czas trwałości zapachów męskich zależy w dużej mierze od stężenia perfum. Na ogół woda kolońska utrzymuje się przez około 2–3 godziny, woda toaletowa od 3 do 5 godzin, woda perfumowana pachnie przez 5–8 godzin, a perfumy (Extrait de Parfum) mogą wykazywać trwałość zapachu do 8 godzin lub dłużej. Poszczególne czynniki, takie jak indywidualna reakcja każdego ciała i jakość składników, mogą również wpływać na to, jak długo utrzymuje się zapach. Aby perfumy działały jak najdłużej, nałóż je na punkty pomiaru tętna, pamiętając o właściwym nawilżeniu skóry. Przechowuj je w chłodnym, ciemnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania światła słonecznego, aby zachowały swoją jakość.