Filtruj według

  • Min: 179,00 złMaks: 2290,00 zł

Torby na nowy sezon

Obejrzano 48 z 393 artykułów
01/09
Następna strona

Torebki Damskie

Wyraź swój styl za pomocą torebek Calvin Klein dla kobiet. Minimalistyczne kształty. Sztuczna skóra o gładkiej strukturze. Kultowe logo CK. Przeglądaj kolekcje modnych torebek, które uzupełnią każdą stylizację. Czeka Cię wieczorne wyjście? Nie zapomnij o klasycznej torebce damskiej. Szykujesz się na specjalną okazję? Sięgnij po wyjątkową kopertówkę. Możesz też skompletować swoją stylizację do pracy, wybierając praktyczną torbę typu tote, która pomieści wszystko, co chcesz zabrać za sobą. Nasze pojemne torby na ramię będą świetnie współgrać z jeansami CK z kieszeniami. W kolekcji damskich torebek Calvin Klein znajdziesz torebki skórzane z materiałów z recyklingu. W ten sposób dążymy ku bardziej zrównoważonej przyszłości. Torebki Calvin Klein. Dla kobiet, które lubią mieć przy sobie to, co najcenniejsze.

Jak przechowywać torebki?

Przed przechowywaniem zawsze dokładnie oczyść torbę. Wypełnij ją ręcznikiem papierowym lub miękką szmatką, aby nie utraciła swojego kształtu i nie pojawiły się na niej zagniecenia. Przechowuj swoją torbę w chłodnym i suchym miejscu z dala od promieni słonecznych. Nie zawieszaj jej na paskach, aby uniknąć uszkodzenia rączek.

Jak czyścić skórzaną torebkę?

Aby wyczyścić torebkę ze skóry, sięgnij po wilgotną ściereczkę i usuwaj zabrudzenia, lekko je przecierając. Następnie nanieś preparat do czyszczenia skóry na miękką szmatkę i ostrożnie wcieraj go w skórzany materiał za pomocą kolistych ruchów. Na koniec usuń nadmiar preparatu i pozostaw torbę do wyschnięcia. Chroń ją przed promieniami słonecznymi oraz wszelkimi źródłami ciepła.