Filtruj według

  • Min: 279,00 złMaks: 854,00 zł
Obejrzano 48 z 58 artykułów
01/02
Następna strona

Torby Shopper Damskie

Damskie torebki typu tote od Calvin Klein zostały zaprojektowane tak, abyś mogła zabrać ze sobą wszystko to, co najpotrzebniejsze. Przemyślany projekt. Styl. Pojemność na miarę oczekiwań. Shopperki damskie CK to doskonały wybór zarówno na zakupy, jak i nocowanie poza domem. Ciesz się przestronnym designem. Wybieraj trwałe materiały. Masz w planach wypad na zakupy? Sparuj olbrzymią torbę typu tote ze stylowym, dwuczęściowym kompletem i kozakami. W ciągu tygodnia skompletuj swój strój do pracy i zabierz torebkę shopper do biura. Wybierasz się w podróż? Sięgnij po shopperkę damską w wersji mini. Dobierz elegancką czarną torebkę tote Calvin Klein do sukienki w żywych kolorach lub sparuj wielobarwną torbę shopper ze strojem w jednolitych kolorach. Torebki tote Calvin Klein dla kobiet są tworzone z materiałów pochodzących z recyklingu. W ten sposób możesz postawić na bardziej zrównoważoną modę. Torebki typu tote Calvin Klein. Połączenie mody z funkcjonalnością.

Czym jest torebka tote?

Torba tote to pakowna, niezapinana torba z rączkami, którą można trzymać w dłoni lub zawiesić na ramieniu. Jest zaprojektowana tak, aby pomieścić wiele przedmiotów. Ma wszechstronny i praktyczny charakter.

Jak czyścić torebkę typu tote?

Aby wyczyścić shopperkę, zapoznaj się uważnie z instrukcjami na etykiecie. Jeśli można ją prać w pralce, umieść ją w specjalnym worku do prania lub poszewce od poduszki. Włącz program prania tkanin delikatnych i użyj łagodnego detergentu. Jeśli torby nie należy prać w pralce, wyczyść zabrudzone miejsce miękką szmatką, odrobiną mydła i wodą, a następnie pozostaw do całkowitego wyschnięcia.