Filtruj według

  • Min: 284,00 złMaks: 1299,00 zł

Kamizelki Męskie

Ubieraj się warstwowo w wyjątkowym stylu dzięki męskim kamizelkom i bezrękawnikom Calvin Klein. Krój bez rękawa. Materiały izolujące ciepło. Wyszukany design. Wzbogać swoją codzienną stylizację o męską kamizelkę puchową, która jest lekka i doskonale nadaje się do ubierania warstwowego. Zestaw ją z bluzą z kapturem i jeansami, gdy masz wolne, lub załóż do pracy w uzupełnieniu do kurtki koszulowej i spodni. Myślisz o swobodniejszej stylizacji? Ponadczasowym klasykiem, który możesz nosić tak jak chcesz – rozpięty lub zapięty, jest jeansowa kamizelka. Załóż ją razem z męskim t-shirtem i szortami, aby skomponować swobodną stylizację na lato. Albo nałóż na koszulę flanelową i dorzuć do tego jeansy, aby podkreślić męski charakter swojego stroju. Spędzasz dużo czasu w terenie? Doskonałym rozwiązaniem dla każdego aktywnego mężczyzny jest sportowa kamizelka. Dzięki niej nie musisz się obawiać utraty ciepła ani ograniczenia swobody ruchów. Sięgnij po kamizelkę CK, gdy chcesz być gotowy na każdą pogodę. Męskie kamizelki i bezrękawniki Calvin Klein. Baw się modą. Warstwowo.

Czym jest kamizelka?

Kamizelka to inaczej bezrękawnik, element ubioru zakładany na tułów. Zazwyczaj jest on wykonany z lekkiego materiału, takiego jak poliester lub nylon. Najczęściej stosuje się w nim puchowe lub syntetyczne wypełnienie. Kamizelki zazwyczaj zakłada się z myślą o ochronie przed chłodem, jednak mogą one być również istotnym elementem stylizacji.

Jak tworzyć stylizacje z męskim bezrękawnikiem?

Męski bezrękawnik możesz nosić na różne sposoby. Załóż go na zapinaną koszulę, jeśli chcesz wyglądać elegancko. Jeśli wolisz swobodniejszy look, zestaw go z T-shirtem i jeansami. Kamizelkę możesz nosić także jako wierzchnią warstwę. Narzuć ją na bluzę bez kaptura lub kurtkę, aby cieszyć się dodatkową ochroną przed chłodem.