Filtruj według

  • Min: 69,00 złMaks: 329,00 zł
Obejrzano 48 z 57 artykułów
01/02
Następna strona

Slipy Męskie

Wyraź siebie i wybierz slipy męskie Calvin Klein. Atrakcyjny krój. Pewne wsparcie. Uwodzicielski wygląd. Slipy to typ bielizny męskiej, który charakteryzuje minimalne krycie, dopasowany fason i dodatkowe wsparcie. Wybieraj spośród odważnych nadruków i wzorów, dzięki którym podkreślisz swój charakter. Postaw na look czerpiący ze stylu retro z kolekcją Calvin Klein 1996 lub zaprezentuj metaliczną tasiemkę charakterystyczną dla modeli Calvin Klein Steel Cotton. Załóż parę atrakcyjnych slipów pod szlafrok i ciesz się słodkim lenistwem niedzielnego poranka. Tę luźną stylizację najlepiej uzupełnij markowymi kapciami. Skorzystaj ze swobody ruchów, którą zapewniają slipy, i nałóż na nie szorty lub ubranie sportowe. Zależy Ci na większym kryciu? Postaw na klasyczne bokserki CK. A może chcesz więcej odsłonić? Sięgnij po jockstrapy i wyeksponuj walory swojej sylwetki. Slipy Calvin Klein. Atrakcyjne wsparcie. Minimalne krycie.

Czym są slipy męskie?

Slipy to ściśle dopasowany typ bielizny męskiej. Charakteryzuje go minimalne krycie i podniesiony krój, w tym obcisła i elastyczna taśma w pasie oraz dodatkowa warstwa wspierająca. Slipy zapewniają smukły wygląd i eksponują nogi.

Czym są slipy biodrówki Calvin Klein?

Slipy typu hip brief to model bielizny Calvin Klein, który został zaprojektowany tak, aby układać się na biodrach. Zazwyczaj występuje w nim niski stan. Slipy biodrówki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając wygodę i trwałość.