torby na ramię i listonoszki

116 artykuły

Filtruj według

  • Min: 155,00 złMaks: 699,00 zł
Obejrzano 48 z 116 artykułów
01/03
Następna strona

Torby Męskie Crossbody

Wznieś swój styl na wyższy poziom dzięki torbom męskim crossbody Calvin Klein. Modny wygląd. Funkcjonalność. Dla nowoczesnego mężczyzny, który nie zwalnia tempa. Torby męskie na ramię i listonoszki Calvin Klein są tworzone z materiałów premium i opatrzone kultowym logo CK. Ciesz się swobodą wolnych rąk i umieść najpotrzebniejsze rzeczy w schludnym etui na telefon, które możesz przewiesić przez ramię. Potrzebujesz torby na codzienną drogę do pracy? Listonoszki CK dla mężczyzn mają multum przegródek oraz wygodne, regulowane paski. Wybierasz się na plażę? Nasze pojemne torby plażowe pomieszczą cały nadmorski ekwipunek i pomogą Ci zachować styl. Połącz saszetkę męską z luźnym outfitem na co dzień lub eleganckim zestawem na formalne okazje. Przełóż torbę przez klatkę piersiową lub ramię i zwieńcz swoją stylizację tym praktycznym akcesorium. Torby męskie crossbody Calvin Klein. Praktyczne i estetyczne rozwiązanie bez kompromisów.

Jak nosić męską torbę crossbody?

Torbę crossbody przekłada się przez ramię i nosi „na skos. Najczęściej jest zawieszona na długim pasku i spoczywa na biodrze po drugiej stronie. Wyreguluj pasek do pożądanej długości i ciesz się swobodą ruchów.

Jak zmienić męską torbę typu crossobody w torbę na ramię?

Wystarczy wydłużyć lub skrócić pasek tak, aby wygodnie nosić torbę na ramieniu. Listonoszki męskie Calvin Klein są wyposażone w regulowane paski. To rozwiązanie pozwala zdecydować, czy chcesz nosić torbę na klatce piersiowej, czy na ramieniu.