Filtruj według

  • Min: 104,00 złMaks: 429,00 zł
Obejrzano 48 z 85 artykułów
01/02
Następna strona

Portfele Damskie & Torebki na Telefon

Zobacz kolekcję designerskich portfeli damskich i torebek CK na telefon. Praktyczne. Kieszonkowe. Minimalistyczne. Wzbogać swoje akcesoria o zniewalające portfele i mini torebki. Sięgnij po nowoczesną kosmetyczkę, aby mieć pod ręką swój niezbędnik. Weź mini torebkę na wielkie wyjście. Dobierz do niej skórzany portfel damski, aby bezpiecznie przechowywać gotówkę, lub postaw na damski portfel na karty. Zwieńcz stylizację torbą i pasującym paskiem. Daj się zauważyć, sięgając po biżuterię CK. Chcesz mieć przy sobie tylko niezbędne drobiazgi? Dzięki torebce CK na telefon będziesz mieć pod ręką swoje najcenniejsze rzeczy. Portmonetki damskie Calvin Klein powstają między innymi z materiałów pochodzących z recyklingu i ze sztucznej skóry, a to oznacza mniejsze oddziaływanie na środowisko. Dzięki temu możesz robić zakupy w odpowiedzialny sposób. Portfele damskie Calvin Klein. Dla kobiet, które lubią być w pełni gotowości.

Jak wyczyścić skórzany portfel lub portmonetkę?

Aby wyczyścić skórzany portfel, potrzebujesz wilgotnej ściereczki, preparatu do czyszczenia skóry i odżywki do skóry naturalnej. Najpierw użyj wilgotnej ściereczki, aby zetrzeć brud lub zanieczyszczenia z portfela. Następnie nałóż preparat do czyszczenia skóry i wetrzyj go miękką szmatką. Potem nanieś odżywkę do skóry i wcieraj ją, aż się wchłonie.

Co to jest torebka na telefon?

Torebka na telefon to mini torebka, zwykle wykonana ze skóry lub materiałów syntetycznych, przeznaczona do bezpiecznego przechowywania smartfona. Zwykle nosi się ją przy pasie lub przewieszoną przez ramię. Może też mieć dodatkowe funkcje, takie jak przegródki na karty płatnicze lub magnetyczne zapięcie. Torebki na telefon są wygodne i stylowe — w sam raz, kiedy chcesz chronić swojego smartfona i zawsze mieć go pod ręką.