Filtruj według

  • Min: 214,00 złMaks: 1399,00 zł

Damskie Sukienki z Długim Rękawem

Odkryj kolekcję sukienek Calvin Klein z długim rękawem, które zapewniają dodatkową warstwę ciepła podczas chłodniejszych dni. Przyjemne tkaniny. Fasony otulające ciało. Kultowe logo CK. Wybieraj spośród opcji z bawełny organicznej, dzianiny prążkowanej i modeli o wszechstronnym zastosowaniu. Zestaw sukienkę midi z długim rękawem z butami na platformie i pokaż pazur. Załóż sukienkę mini z długim rękawem razem ze sneakersami i nerką, a uzyskasz typowy look CK. Możesz też sięgnąć po sukienkę maxi z długim rękawem, dorzucić do niej wysokie szpilki, a na wierzch zarzucić elegancki płaszcz. Całość uzupełnij stylową torebką crossbody. Szeroka rozmiarówka to u nas standard. Calvin Klein dba o potrzeby kobiet o wszystkich typach budowy ciała. Chcemy, abyś cieszyła się maksymalną wygodą w ubraniach CK. Sukienki CK z długim rękawem to synonim komfortu i designu.

Jak tworzyć stylizacje z sukienką z długim rękawem?

Aby skomponować stylizację z wykorzystaniem sukienki z długim rękawem, zestaw ją z botkami sięgającymi kostek i skórzaną kurtką, a uzyskasz swobodny i jednocześnie dopracowany wygląd. Zwieńcz stylizację szpilkami, wyrazistą biżuterią oraz torebką, a podkreślisz elegancki charakter sukienki z długim rękawem podczas bardziej formalnych okazji.

Jak przechowywać sukienki z długim rękawem?

Zawieś sukienkę z długim rękawem na wieszaku obszytym tkaniną lub wieszaku o szerokich ramionach, aby uchronić ją przed odkształceniem i rozciągnięciem. Nie wystawiaj sukienki na bezpośrednie promienie słoneczne i nie zawieszaj jej w ciasnych miejscach, aby uniknąć marszczenia się i wypłowienia.