Dzieci

CK JEANS

CK Jeans - Dziewczynki

EU46810121416
FR4A6A8A10A12A14A16A
IT104116128140152164170
UK4Y6Y8Y10Y12Y14Y16Y
Ramię34.538.544.549.554.557.560
Biodra60647077848688
Nogawka (Szorty)10.211.61313.51516.518
Bark25.25272830.5333435
Klatka Piersiowa5660.56571.57880.582.5
Talia54.5565861.7565.566.567.5
Nogawka45.55259.7565.7571.57478

CK Jeans - Chłopcy

EU46810121416
FR4A6A8A10A12A14A16A
IT104116128140152164170
UK4Y6Y8Y10Y12Y14Y16Y
Ramię34.538.54550545862
Biodra60646874.258185.590
Nogawka (Szorty)10.211.61313.51516.518
Bark25.25272930.7533.53637
Klatka Piersiowa5660.56471788286
Talia54.5565963.5687274
Nogawka45.55259.256570.57478

BUTY I AKCESORIA

Buty

EU272829303132333435363738394041
UK9101111.512.513.5122.53.54566.57
CM1717.518.519.520.52121.52222.52323.5242525.526
Lat4-64-64-66-86-86-88-108-108-1010-1410-1410-1414-1614-1614-16

Niemowlęta

Odzież

EU Rozmiar (Lat)PRE44PRE50NB3M6M9M12M18M24M
EU Rozmiar (Cm)445056626874.2580.258692
Bark13.7515.751718.2519.2520.521.522.523.75
Klatka Piersiowa31.753638.54345.54749.550.7552.5
Kołnierzyk17.2519.521.252222.523.52424.525
Nogawka15151719.2521.7524.252731.2534.5
Talia31.753638.75434546.548.7549.7550.5
Biodra3034374244.7547.55051.553

Buty I Akcesoria

EU1516171819192021222324252627
UK00.51233455.5677.589
Cm99.5101111.511.512.51313.5141515.51617
Miesiący/Lat0-30-33-66-99-121-21-21-22-32-33-43-43-44-6

Tabele rozmiarów dla dzieci

Kupuj bez obaw, korzystając z naszej tabeli rozmiarów dziecięcych — dzięki niej znajdziesz najlepszy rozmiar dla Twojego malucha. Chcemy, aby wszystkie dzieci czuły się komfortowo w naszych ubraniach chłopięcych i odzieży dla dziewczynek — niezależnie od tego, czy są to bokserki dla chłopca, braletka, jeansy czy też spódniczka. Przewodnik po rozmiarach dla dzieci zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące mierzenia — dowiesz się z niego, jak prawidłowo wykonywać pomiary, dlatego podczas każdych zakupów znajdziesz idealnie dopasowane produkty. Twoją pociechę od idealnie leżącego ubrania dzieli tylko kilka drobnych pomiarów, które wykonasz dzięki przewodnikowi po rozmiarach dla dzieci.