torby przez ramię

153 artykuły

Filtruj według

  • Min: 164,00 złMaks: 949,00 zł
Obejrzano 48 z 153 artykułów
01/04
Następna strona

Torebki Damskie Crossbody

Wznieś swoją stylizację na wyższy poziom dzięki torebkom damskim crossbody od Calvin Klein. Stylowe paski. Sztuczna skóra o gładkiej strukturze. Kultowe logo CK. Zrób wrażenie i załóż markową listonoszkę damską wszędzie tam, gdzie się wybierasz. Wieczorne wyjście? Zestaw małą, czarną torebkę przez ramię z obcisłą sukienką i modnymi butami. Festiwalowe szaleństwo? Zabierz ze sobą białą torebkę crossbody. Co powiesz na kolorową listonoszkę damską w zestawieniu z jeansami, białym t-shirtem i trampkami? Dzięki ofercie CK znajdziesz odpowiednie akcesoria, które pozwolą Ci wyrazić swój styl. W kolekcji torebek crossbody Calvin Klein znajdziesz propozycje ze sztucznej skóry i materiałów pochodzących z recyklingu. W ten sposób chcemy wyznaczać bardziej zrównoważone standardy w świecie mody. Torebki przez ramię Calvin Klein. Niezawodne towarzyszki kobiet.

Czym jest torebka crossbody?

Torba crossbody to rodzaj torebki, którą przekłada się przez ramię i nosi „na skos. Najczęściej jest zawieszona na długim pasku. Gdy ją nosisz, możesz swobodnie używać rąk, ponieważ opiera się na Twoich biodrach lub talii.

Jak nosić torebkę crossbody?

Jeśli chcesz założyć torebkę crossbody, przełóż pasek „na krzyż tak, aby torebka spoczywała po drugiej stronie – na Twoim biodrze lub talii. Dostosuj długość paska, aby mieć swobodny dostęp do torebki.