Filtruj według

  • Min: 39,00 złMaks: 199,00 zł

Skarpety Damskie, Getry i Rajstopy

Poznaj ofertę skarpet damskich, getrów i rajstop Calvin Klein dla kobiet. Miękkie materiały. Oddychające tkaniny. Kroje dopasowane do ciała. Zadbaj o swoje stopy i zaprezentuj swoje nogi, wkładając zjawiskowe rajstopy Calvin Klein. Niewidoczne stopki damskie możesz włożyć do sneakersów z niską cholewką, a zwykłe stopki damskie sprawdzą się z butami do kostki. Z kolei długie skarpety damskie będą w sam raz do botków. Wzbogać swój wieczorowy outfit odpowiednimi rajstopami, które świetnie poczują się w towarzystwie Twojej designerskiej sukienki. Możesz też udoskonalić swój strój na siłownię, sięgając po niezastąpione legginsy. Przeglądaj skarpety damskie, getry oraz rajstopy Calvin Klein i wybierz coś na każdą okazję. Wyroby pończosznicze CK. Jakość, której potrzebuje każda kobieta.

Co to są stopki?

Stopki to skarpety, które kończą się tuż pod kostką lub zaraz nad nią. Można je wkładać do sneakersów, aby chroniły przed otarciami, nie zakrywając przy tym łydek.

Co to są skarpety crew?

Skarpety crew to nieco grubsze skarpety, które sięgają do połowy łydki. Niektóre skarpetki crew są prążkowane, dzięki czemu się tak nie zsuwają.