Filtruj według

  • Min: 59,00 złMaks: 191,00 zł

Letnie T-shirty

Obejrzano 48 z 70 artykułów
01/02
Następna strona

T-shirty dla Chłopców

Postaw na trwałe materiały i wybierz klasyczne T-shirty chłopięce marki Calvin Klein. Bawełna organiczna. Wygodny dekolt. Kultowe logo CK. T-shirty, które zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby dodać chłopcom pewności siebie. Aby uzyskać świeży wygląd, zestaw klasyczną białą koszulkę z jeansami lub joggersami. Wybierz koszulkę z modnym nadrukiem, aby pomóc nastolatkowi wyrazić siebie. A w chłodniejszy dzień połącz koszulkę z długim rękawem z jeansową kurtką i obuwiem dla chłopców. Koszulki Calvin Klein dla chłopców są wykonane z bawełny organicznej, łaskawszej dla naszej planety. W ten sposób chcemy dążyć ku bardziej zrównoważonej przyszłości świata mody. Calvin Klein. Markowe T-shirty dla chłopców, które na zawsze podbiją ich serca.

Jaki rozmiar dla chłopca wybrać?

Koszulki Calvin Klein dla chłopców są dostępne w szerokiej rozmiarówce – dla młodzieńców w wieku od 4 do 16 lat. Wybierz rozmiar, który chłopiec zazwyczaj nosi, lub zajrzyj do tabeli rozmiarów. Znajdziesz w niej sugerowany rozmiar na podstawie wzrostu, a także wymiarów ramion i klatki piersiowej.

Czy chłopięce T-shirty Calvin Klein są wykonane z bawełny organicznej?

Większość koszulek chłopięcych Calvin Klein jest wykonana z bawełny organicznej lub jej mieszanki. Bawełna organiczna jest uprawiana za pomocą metod, które w mniejszym stopniu obciążają środowisko. W ten sposób dążymy ku lepszej przyszłości świata mody dziecięcej.