Filtruj według

  • Min: 149,00 złMaks: 429,00 zł
Obejrzano 48 z 63 artykułów
01/02
Następna strona

Portfele Męskie

Poznaj markowe portfele męskie i etui na karty kredytowe Calvin Klein. Minimalistyczne. Kieszonkowe. Praktyczne. Przechowuj gotówkę i karty płatnicze w jednym miejscu dzięki designerskim portfelom CK dla mężczyzn. Wybieraj spośród portfeli bifold lub trifold i rzuć okiem na modele z zamkiem błyskawicznym. Kup skórzany portfel męski lub postaw na model ze sztucznej skóry zdobionej charakterystycznym logo CK. Korzystaj z poręcznych kieszonek na karty i przegródek na bilon. Mały portfel męski zmieścisz w tylnej kieszeni jeansów lub w marynarce. Dobierz też odpowiedni pasek i torbę, aby zwieńczyć stylizację. Portfele męskie Calvin Klein. Funkcjonalność na wyciągnięcie ręki.

Gdzie kupić markowy portfel męski?

W oficjalnym sklepie internetowym Calvin Klein możesz kupić designerskie portfele męskie i etui na karty. Odkryj klasyczne, cienkie portfele męskie na karty. Te modele wykonane z wytrzymałej skóry będą towarzyszyć Ci przez długie lata.

Jak usunąć wgniecenia na skórzanym portfelu?

Aby usunąć wgniecenia ze skórzanego portfela, podgrzej wybrane miejsce za pomocą suszarki do włosów, a następnie delikatnie rozmasuj wgniecenie palcami. Możesz też użyć żelazka, lekko dociskając je przez kawałek wilgotnej ściereczki umieszczonej na wgnieceniu. Jeśli chcesz usunąć bardziej uporczywe wgniecenia, użyj odżywki do skóry lub mieszanki wody i octu, aby zmiękczyć skórę i pozbyć się odkształceń.