Filtruj według

  • Min: 234,00 złMaks: 569,00 zł

Damskie Jeansy Slim Fit

Odkryj prostą elegancję damskiej kolekcji jeansów slim-fit Calvin Klein. Stonowana elegancja. Wytrzymały denim. Twarzowy krój. Jeansy slim fit Calvin Klein to klasyczny element garderoby nowoczesnej kobiety. Załóż proste jeansy slim fit do krótkiego sweterka i botków, aby uzyskać miejski styl. Żeby dopełnić całość, dodaj skórzaną listonoszkę i czapkę. Czeka Cię cały dzień pracy? Zachowaj styl i połącz ciemne jeansy slim ze szpilkami, eleganckim topem i marynarką. Kolekcja jeansów slim Calvin Klein jest wykonana z bawełny organicznej i włókien pochodzących z recyklingu. Postaw więc na trwałe dżinsy, które są przyjazne dla naszej planety. Damskie jeansy slim fit Calvin Klein. Stworzone z myślą o trwałości.

Co to są jeansy slim-fit?

Jeansy slim-fit to rodzaj jeansów, które są uszyto tak, aby komfortowo obejmowały nogi, zwężając się w kierunku kostek. Stanowią one nowoczesną, bardziej elegancką alternatywę dla luźniejszych jeansów.

Czy jeansy slim i skinny to to samo?

Jeansy slim i skinny to dwa różne fasony. Każdy z nich ma inne dopasowanie. Jeansy slim zostały zaprojektowane tak, aby były węższe niż jeansy o regularnym lub prostym kroju, ale nadal zapewniały pewną swobodę ruchów, natomiast jeansy skinny są jeszcze ciaśniejsze, o ściśle przylegających nogawkach na całej długości.