Filtruj według

  • Min: 109,00 złMaks: 469,00 zł
Obejrzano 48 z 165 artykułów
01/04
Następna strona

Kąpielówki Męskie

Wyróżniaj się plażowym stylem w szortach kąpielowych Calvin Klein. Zachwycające wzory. Materiały najwyższej jakości. Kultowe logo CK. Szorty kąpielowe Calvin Klein to gwarancja jakości, komfortu i niekończącej się zabawy na słońcu. Znajdziesz tutaj nie tylko czarne i białe modele, ale też mnóstwo innych, wyrazistych kolorów. Wygrzewaj się w słońcu, staw czoła morskim falom lub graj w siatkówkę plażową — ciesz się pewnością siebie i zachwycaj stylem. Nasze szorty kąpielowe dopasowują się do ciała i zapewniają swobodę ruchów. Dobierz do nich bucket hat i japonki, żeby w pełni poczuć wakacyjny klimat. Sięgnij też po torbę plażową przez ramię, żeby mieć pod ręką cenne drobiazgi. Robi się chłodno? Włóż wiatrówkę lub bluzę z kapturem. Męskie szorty kąpielowe Calvin Klein. Dla mężczyzn, którzy lubią ruch.

Czy pod szorty kąpielowe trzeba ubrać spodenki?

Nie zaleca się noszenia bokserek pod spodenkami kąpielowymi, ponieważ nie są one przeznaczone do kontaktu z wodą, przez co mogą stać się ciężkie i niewygodne, gdy zamokną. Zamiast tego zaleca się noszenie slipów kąpielowych, obcisłych kąpielówek lub innych męskich strojów kąpielowych przeznaczonych do aktywności wodnych.

Czy boardshorty są przeznaczone do pływania?

Tak, boardshorty służą do pływania i innych aktywności wodnych. Są wykonane z szybkoschnących materiałów, mają wygodny krój i zapewniają swobodę ruchów. Dzięki temu stanowią popularny wybór do surfingu, paddleboardingu i innych sportów wodnych.