Filtruj według

  • Min: 74,00 złMaks: 429,00 zł
Obejrzano 48 z 162 artykułów
01/04
Następna strona

Obcisłe Bokserki Męskie

Postaw na komfort w przylegających bokserkach męskich Calvin Klein. Pewne wsparcie. Atrakcyjne kroje. Materiały wysokiej jakości. Wyraź swój styl w krótkich bokserkach męskich z kolekcji bielizny CK. Kultowe logo CK tuż nad linią luźnych jeansów to efektowny element stylizacji. A w domowym zaciszu obcisłe bokserki męskie idealnie sprawdzą się w połączeniu ze spodniami od piżamy. Im więcej bielizny w szufladzie, tym lepiej? W takim razie warto kupić cały wielopak. Chcesz urozmaicić swoje outfity? Wzbogać swoją kolekcję bielizny, sięgając po klasyczne slipy. Obcisłe bokserki męskie Calvin Klein. Wygodniejszy jest chyba jedynie brak bielizny.

Bokserki luźne czy obcisłe?

Obcisłe bokserki są zazwyczaj krótsze, a ich kwadratowy krój lepiej przylega do ciała. Z kolei zwykłe bokserki mogą mieć dłuższą nogawkę i są luźniejsze. Zapewniają większe krycie i większą swobodę ruchów, ale oferują mniejsze wsparcie niż obcisłe bokserki męskie.

Czy obcisłe bokserki męskie są dostępne w 3-paku?

Tak, możesz kupić 3-pak obcisłych bokserek męskich. Wielopaki bielizny, w tym krótkie bokserki męskie, znajdziesz na stronie wielopaków Calvin Klein z rabatem do 33%.